Namunaviy ma’lumotlar. Aloqa, statistika, yangiliklar va natijalar sinov uchun kiritilgan — ular haqiqiy maktab ma’lumoti emas.

  • Toshkent viloyati, Oqqo‘rg‘on tumani, Hamzobod mahallasi
  • Du–Ju 08:00–14:00, Sh 09:00–13:00
+998 914446111info@maktab.example

Sertifikatlar

Yutuq va akkreditatsiyalarimiz

Akkreditatsiya va sertifikatlar Namuna

  • Davlat akkreditatsiyasi

    2024

  • Xalqaro Cambridge markazi

    2025

  • Eng yaxshi maktab — viloyat

    2025

  • Raqamli ta’lim sertifikati

    2026

Asosiy fanlar

Har bir fan bo‘yicha darajalar kesimida natijalar soni. Namuna

Asosiy fanlar — natijalar soni
FanA+AB+BC+CJami
Matematika245814235
Rus tili0000202
Ona tili00923231267
Tarix0101035
Geografiya0000011
Kimyo11234213
Jami3616354320123

Xalqaro til sertifikatlari

Har bir fan bo‘yicha darajalar kesimida natijalar soni. Namuna

Xalqaro til sertifikatlari — natijalar soni
FanC2C1B2B1A2A1Jami
Ingliz tili13695226
Nemis tili0012328
Rus tili24563121
Jami37121711555

Olimpiada va tanlovlar

Har bir fan bo‘yicha darajalar kesimida natijalar soni. Namuna

Olimpiada va tanlovlar — natijalar soni
FanOltinKumushBronzaDiplomFaxriy yorliqRahmatnomaJami
Matematika32465828
Fizika12234618
Informatika21343518
Ingliz tili13254722
Jami781118162686